Home » O firmie

Informacje o firmie Luxstal z Książenic


Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o firmie Luxstal SP z o.o. z siedzibą w Książenicach, położonych w województwie śląskim. Jesteśmy dumną, polską firmą z polskim kapitałem, co stanowi fundament naszego istnienia. Od momentu naszego powstania stawiamy na jakość, profesjonalizm i zaangażowanie w każdym projekcie, jaki podejmujemy. Nasza historia to połączenie pasji, ciężkiej pracy i ciągłego dążenia do doskonałości. Dzięki temu możemy teraz oferować produkty najwyższej jakości, a wśród nich parapety wewnętrzne na wymiar i parapety zewnętrzne na zamówienie w wersjach renowacyjnych, aluminiowych czy komorowych z PCV. W naszym asortymencie mamy również akcesoria niezbędne do montażu, takie jak plastikowe i aluminiowe łączniki do parapetów czy zaślepki i zakończenia do konstrukcji.

Zaufaj w 100% polskiej firmie

Jesteśmy w 100% polską firmą, która nieprzerwanie dba o dobro swoich kontrahentów i klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości parapetów, które znajdują zastosowanie w budownictwie – zarówno w nowych projektach, jak i modernizowanych obiektach. Wybierając parapety Luxstal, nasi Klienci zyskują solidne wykończenie wnęki okiennej, element dekoracyjny elewacji oraz zabezpieczenie przed przenikaniem wody przez mury budynku – przy parapetach zewnętrznych oraz przed kurzem unoszącym się nad grzejnikami w przypadku parapetów wewnętrznych.

Nasza oferta została dopasowana do zmieniających się potrzeb Klientów. W Luxstal proponujemy produkty o standardowych wymiarach oraz parapety na wymiar. W efekcie dopasujemy je do nawet najbardziej nietypowego obiektu. Poza tym sprzedajemy parapety w różnorodnej kolorystyce – od popularnych bieli i czerni przez wszystkie kolory z palety RAL.

Co wyróżnia naszą firmę Luxstal?

W Luxstal możemy wyróżnić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu wypracowaliśmy pewne schematy pracy i sposoby produkcji dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Doskonale wiemy, że parapet to coś więcej niż tylko element dekoracyjny. Nasze produkty wykonujemy z solidnej jakości materiałów, takich jak PCV, aluminium, blacha stalowa czy konglomerat. Dzięki temu przez wiele lat spełniają swoją funkcję, są łatwe w czyszczeniu oraz odporne na uszkodzenia. Nasze produkty wyróżniają się także przystępną ceną – dopasowaną do możliwości finansowych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresie usług w ramach produkcji parapetów w Luxstal. Zawsze doradzimy i pomożemy w doborze odpowiedniego produktu.

kropla