Home » O firmie

O firmie

Łączniki do parapetów


Łącznik do parapetów aluminiowy to jeden z chętniej wybieranych przez Klientów sposób na estetyczne połączenie parapetów zewnętrznych na długości oraz pod kątem 90 stopni. Dzięki naszym produktom parapety w każdym obiekcie budowlanym będą ze sobą trwale połączone. Proponujemy zarówno łączniki do parapetów zamontowanych pod kątem, jak i do tych, które osadzone zostały w linii prostej.Nasze łączniki idealnie sprawdzą się do łączenia ze sobą parapetów w długim ciągu.

Każdy element łącznika powstaje z wysokiej jakości materiałów, dlatego wyróżnia się odpornością na działanie zmiennych czynników zewnętrznych. Najczęściej jest to tworzywo sztuczne – plastik lub aluminium. Nasze łączniki wykonujemy w różnorodnej kolorystyce, dlatego Klienci bez problemu dopasują je do parapetów lub okien.

Dlaczego warto wybrać parapety od Luxstal?

Nasze parapety to przede wszystkim połączenie wysokiej jakości zastosowanych materiałów, precyzji wykonania oraz estetyki. Dlatego wybierając parapety Luxstal Klienci zyskują solidne wykończenie wnęki okiennej, element dekoracyjny elewacji czy zabezpieczenie przed kurzem unoszącym się nad grzejnikami (w przypadku parapetów wewnętrznych oraz przed przenikaniem wody przez mury budynku (przy parapetach zewnętrznych.

Nasza oferta została dopasowana do zmieniających się potrzeb Klientów. W Luxstal proponujemy produkty o standardowych wymiarach oraz parapety na wymiar. W efekcie dopasujemy je do nawet najbardziej nietypowego obiektu. Poza tym sprzedajemy parapety w różnorodnej kolorystyce – od popularnych bieli i czerni przez wszystkie kolory z palety RAL.

Co wyróżnia naszą firmę Luxstal?

W Luxstal możemy wyróżnić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu wypracowaliśmy pewne schematy pracy i sposoby produkcji dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Doskonale wiemy, że parapet to coś więcej niż tylko element dekoracyjny. Nasze produkty wykonujemy z solidnej jakości materiałów, takich jak PCV, aluminium, blacha stalowa czy konglomerat. Dzięki temu przez wiele lat spełniają swoją rolę, są łatwe w czyszczeniu oraz odporne na uszkodzenia. Nasze produkty wyróżniają się także przystępną ceną – dopasowaną do możliwości finansowych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresie usług w ramach produkcji parapetów w Luxstal. Zawsze doradzimy i pomożemy w doborze odpowiedniego produktu.

kropla